שתף אותנו עם:

אולפן הקלטות

ברוכים הבאים לאולפן הקלטות קליפ נולד!

 

אולפן הקלטות מיוחד להפקת קליפים משפחתיים ואישיים.

 

האם לפני כל אירוע משמח אתם נסים למצוא את הדבר המיוחד הזה

שיגרום לאורחים שלכם להתרגש ולשמוח אתכם באמת?

או שאתם רוצים להפתיע עם מתנה מיוחדת ומקורית?

אנו באולפן הקלטות נפיק לכם קליפ משפחתי מקסים, בו אתם שרים ומככבים.

הקליפ מבוסס על שיר שנכתב באופן אישי לחוגגים

(יום הולדת / חתונה / יום נישואין / בת מצווה / פרישה ועוד)

 

את השיר אתם בעצמכם תקליטו באולפן הקלטות המקצועי שלנו.

את הקליפ מקרינים באירוע ומפתיעים את האורחים ואת בעל השמחה.

הקליפ יוצר עניין והתרגשות רבה מאד באירוע שלכם.

גם לאחר האירוע כולם ידברו על הקליפ וימשיכו לצפות בו.

צפו בסרטון המסביר על תהליך הפקת קליפ:

 

 

 

 

חוגגים בקרוב אירוע?

כל אירוע שמח- יום הולדת, חתונה, בת מצווה, פרישה, הצעת נישואין, פרישה…

 

באולפני ההקלטות שלנו, נוכל לעזור לכם להפתיע ולרגש באירוע השמח שלכם.

הצוות המנוסה שלנו, יקליט ויצלם אתכם לוידאו קליפ מפתיע ומרגש בו אתם הכוכבים ! 😆 נוכל להפיק לכם למשל, קליפ יום הולדת שמח במיוחד מהמשפחה, קליפ חתונה מרגש או מצחיק מהחברים / משפחה, קליפ בת מצווה מדליק, או קליפ פרישה מעובדי החברה.

אתם מוזמנים לצפות שכל הדוגמאות באתר ולקרוא את כל המידע שהוספנו עבורכם. באולפני ההקלטות שלנו, חשוב לנו לתת לכם את השירות הטוב ביותר כדי שתהנו מהחוויה המלאה של האולפן.

 

 

האם כל אחד יכול להקליט?

 

כן, לגמרי כולם. גם מבוגרים וגם ילדים. אל תחששו שאינכם זמרים מלידה,  אצלינו באולפני ההקלטות יצרנו את כל התנאים המיוחדים עבורכם  כדי לעבוד גם עם אנשים חסרי נסיון ושמעולם לא היו באולפן הקלטות. אנו נדאג לכך שבכל מקרה התוצאה תהיה טובה. הצוות המקצועי שלנו יהיה אתכם וינחה, ייעץ ויעזור לכם לעבור את  כל שלבי ההקלטה וההפקה, מרגע ההגעה לאולפן, עד קבלת המוצר הסופי שלכם.

 

 

 

 

יתרונות אולפני הקלטות שלנו:

 

אולפן הקלטות גדול ומאובזר שיכול להכיל עד 30 איש.

אולפן צילום גדול עם תאורה מיוחדת.

שילוב של תמונות שלכם מהארכיון הפרטי.

צוות מקצועי ומנוסה מאד עם הרבה סבלנות.

כותב שירים מומחה שיבצע תחקיר ויכתוב עבורכם שיר.

מסך ירוק לאפקטים כתוספת בעריכת הקליפ.

אפשרות לצילומי חוץ מרהיבים, בצמוד לאולפן.

זמינות ופעילות האולפן כל יום,  משעות הבוקר עד הלילה.

נסיון של מעל ל-  20 שנים, אלפי לקוחות והמלצות של לקוחות קבועים.

 

 

אולפן הקלטות פתח תקווה

גרים בפ"ת? יש לכם מזל, אנו ממש קרובים. אולפני קליפ נולד מתאימים ופתוחים לציבור הרחב, למי שמחפש אולפן הקלטות באזור פתל תקווה / פ"ת. אולפני הקלטות בישראל כבר מזמן אינם מיועדים רק למוזיקאים או זמרים מקצועיים. אנשים "רגילים" כמוני וכמוך בישראל נעזרים באולפנים ובאנשי הפקה מנוסים ומיומנים
כדי ליצור מתנות ואטרקציות ייחודיות לאירועים השמחים שלהם. אם יצא לך לחלום על הקלטת שיר במיוחד לאנשים היקרים לך, או למשל להכין קליפ מקורי ומצחיק שיבדר את כל האורחים באירוע המשפחתי שלך… האפשרויות כיום הן בלתי מוגבלות.
קליפ נולד – אולפני הקלטות שקרובים לפתח תקווה, מציע מגוון שירותים שיפתיעו וישמחו את האורחים ויוצרים מזכרות שאפשר תמיד לחזור אליהן ולהתמוגג מהזיכרונות המתוקים שיש לנו מהאירוע. אז אם חיפשתם אולפן הקלטות בפתח תקווה- התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

 

אולפן הקלטות כפר סבא

כפר סבא המקסימה! אולפני קליפ נולד מתאימים ופתוחים לציבור הרחב, למי שמחפש אולפן הקלטות באזור כפר סבא. חשוב לציין שהאולפן לא ממוקם ממש בכפר סבא אלה ברמת השרון אבל זה עדיין קרוב ולא מצריך מאמץ גדול להגיע- רק פעם אחת…יש לנו אולפן נייד שיכול להגיע גם לכפר סבא כמובן.
אולפני הקלטות בישראל כבר מזמן אינם מיועדים רק למוזיקאים או זמרים מקצועיים. אנשים "רגילים" כמוני וכמוך בישראל נעזרים באולפנים ובאנשי הפקה מנוסים ומיומנים כדי ליצור מתנות ואטרקציות ייחודיות לאירועים השמחים שלהם.
אם יצא לך לחלום על הקלטת שיר במיוחד לאנשים היקרים לך, או למשל להכין קליפ מקורי ומצחיק שיבדר את כל האורחים באירוע המשפחתי שלך… האפשרויות כיום הן בלתי מוגבלות. קליפ נולד – אולפני הקלטות ברמת השרון הם אולפני הקלטה שקרובים לכפר סבא, מציעים מגוון שירותים שיפתיעו וישמחו את האורחים
ויוצרים מזכרות שאפשר תמיד לחזור אליהן ולהתמוגג מהזיכרונות המתוקים שיש לנו מהאירוע. אז אם חיפשתם אולפן הקלטות בכפר סבא- התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

 

אולפן הקלטות חולון

מחפשים אולפן הקלטות בחולון? אולפני קליפ נולד מתאימים ופתוחים לציבור הרחב, למי שמחפש אולפן הקלטות באזור חולון או בת ים. לצערנו אין לנו עדיין סניף אולפן הקלטות בחולון עדיין אבל אולי בעתיד יהיה. (יש לנו אולפן נייד שיכול להגיע גם לחולון כמובן).
אולפני הקלטות בישראל כבר מזמן אינם מיועדים רק למוזיקאים או זמרים מקצועיים. אנשים "רגילים" כמוני וכמוך בישראל נעזרים באולפנים ובאנשי הפקה מנוסים ומיומנים כדי ליצור מתנות ואטרקציות ייחודיות לאירועים השמחים שלהם.
אם יצא לך לחלום על הקלטת שיר במיוחד לאנשים היקרים לך, או למשל להכין קליפ מקורי ומצחיק שיבדר את כל האורחים באירוע המשפחתי שלך… האפשרויות כיום הן בלתי מוגבלות.
כבר מזמן שמדובר בפריט חובה בכל אירוע שמכבד את עצמו ואין מה להתפלא על כך יותר מדי. אירוע דורש הפקה מוקפדת בכל ההיבטים. אנו משקיעים בעיצוב, באוכל, בשירותי הצילום ובמוסיקה, אז למה שלא נשקיע גם בהיבט היצירתי שלו ונמצא דרך מקורית לברך את בעלי השמחה?
אולפן הקלטות חולון (בעתיד) קליפ נולד – בעל צוות מקצועי יסייע לך להבטיח שהמחווה המיוחדת שלך תהיה מותאמת בצורה מדויקת לצרכים שלך – ושהתוצר הסופי יהיה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
קליפ נולד – אולפני הקלטות שבסך הכל כיום קרובים לחולון, מציע מגוון שירותים שיפתיעו וישמחו את האורחים ויוצרים מזכרות שאפשר תמיד לחזור אליהן ולהתמוגג מהזיכרונות המתוקים שיש לנו מהאירוע. אז אם חיפשתם אולפן הקלטות בחולון- התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

 

אולפן הקלטות ברחובות

אין הרבה אולפני הקלטות ברחובות. למי שמחפש אולפן הקלטות באזור של רחובות, אין כרגע סניף של קליפ נולד ברחובות אבל יש ברמת השרון וזה די קרוב ולא מצריך מאמץ גדול להגיע. (יש לנו אולפן נייד שיכול להגיע גם לרחובות כמובן).
אולפן הקלטות מורכב ממספר חדרים באותו מתחם, המאפשרים הקלטה של קטעי סאונד באיכות גבוהה ובתנאים הטובים ביותר. גם אולפן מקצועי וגם ביתי מורכב לרוב משני חלקים עיקריים: חדר העריכה וחדר ההקלטות. חדר ההקלטות האקוסטי יהיה מאובזר במיקרופונים וציוד הקלטה משכולל,
אליו פיזית ייכנס הזמר או הקריין כדי להקליט. בחדר הצמוד שלידו יהיה חדר שבו יישב טכנאי ההקלטות שינהל את כל ביצוע ההקלטה באופן מעשי ומדויק.
אולפני הקלטות בישראל כבר מזמן אינם מיועדים רק למוזיקאים או זמרי,  אנשים "רגילים" כמוני וכמוך בישראל נעזרים באולפני הקלטות ובאנשי הפקה מנוסים ומיומנים – כדי ליצור מתנות ואטרקציות ייחודיות לאירועים השמחים שלהם.
אם יצא לך לחלום על הקלטת שיר במיוחד לאנשים היקרים לך, או למשל להכין קליפ מקורי ומצחיק שיבדר את כל האורחים באירוע המשפחתי שלך…אנו בקליפ נולד נהפוך את החלום למציאות.
קליפ נולד – אולפני הקלטות שקרובים לרחובות, מציע מגוון שירותים שיפתיעו וישמחו את האורחים ויוצרים מזכרות שאפשר תמיד לחזור אליהן ולהתמוגג מהזיכרונות המתוקים שיש לנו מהאירוע. אז אם חיפשתם אולפן הקלטות ברחובות – התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

 

אולפן הקלטות נתניה

אתם מחפשים אולפן הקלטות שיהיה קרוב אליכם הביתה. אז לידיעתכם, אולפני קליפ נולד מתאימים ופתוחים לציבור הרחב, גם למי שמחפש אולפן הקלטות באזור נתניה. אין לנו כרגע סניף בנתניה אבל זה אפשרי בעתיד. (יש לנו אולפן נייד שיכול להגיע גם לנתניה כמובן).
אולפני הקלטות בישראל כבר מזמן אינם מיועדים רק למוזיקאים או זמרים מקצועיים. אנשים "רגילים" כמוני וכמוך בישראל נעזרים באולפנים ובאנשי הפקה מנוסים ומיומנים כדי ליצור מתנות ואטרקציות ייחודיות לאירועים השמחים שלהם. אם יצא לך לחלום על הקלטת שיר במיוחד לאנשים היקרים לך,
או למשל להכין קליפ מקורי ומצחיק שיבדר את כל האורחים באירוע המשפחתי שלך… האפשרויות כיום הן בלתי מוגבלות. באולפן הקלטות ניתן להקליט למעשה כל דבר שתבקשו. רוצים להפתיע עם ברכה, שיר או קליפ? זה בדיוק המקום לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.
רבים מהחוגגים עצמם או דווקא אלו שמפתיעים אותם – המשפחה הקרובה או החברים, בוחרים באפשרות זו כדי להביע את עצמם מול האורחים שהזמינו לשמוח איתם באירוע.
קליפ נולד – אולפני הקלטות שקרובים לנתניה, מציע מגוון שירותים שיפתיעו וישמחו את האורחים ויוצרים מזכרות שאפשר תמיד לחזור אליהן ולהתמוגג מהזיכרונות המתוקים שיש לנו מהאירוע. אז אם חיפשתם אולפן הקלטות בנתניה- התקשרו אלינו לאולפני קליפ נולד, נשמח לעזור.

 

אולפן הקלטות בראשון לציון

לידיעתכם, גם מאזור ראשון לציון מגיעים אלינו הרבה לקוחות. אולפני קליפ נולד מתאימים ופתוחים לציבור הרחב, למי שמחפש אולפן הקלטות באזור ראשון לציון – ראשל"צ. אין לנו כרגע סניף בראשון לציון אבל זה אפשרי בעתיד. (יש לנו אולפן נייד שיכול להגיע גם לראשל"צ כמובן).
אולפני הקלטות בישראל כבר מזמן אינם מיועדים רק למוזיקאים או זמרים מקצועיים. אנשים "רגילים" כמוני וכמוך בישראל נעזרים באולפנים ובאנשי הפקה מנוסים ומיומנים כדי ליצור מתנות ואטרקציות ייחודיות לאירועים השמחים שלהם.
כשמדובר בהקלטה עבור אירוע מסוים, האפשרות להקליט קטע מראש יכולה גם להקל על החוגג ולמנוע ממנו להתבלבל ולטעות בשל ההתרגשות מגודל המעמד. ככה תוכלו להבטיח שהמוזמנים יזכו בקטע מושלם, נקי מטעויות ובלי התרגשות מיותרת.
אם יצא לך לחלום על הקלטת שיר במיוחד לאנשים היקרים לך, או למשל להכין קליפ מקורי ומצחיק שיבדר את כל האורחים באירוע המשפחתי שלך… האפשרויות כיום הן גדולות ביותר..
קליפ נולד – אולפני הקלטות שקרובים גם לראשון לציון, מציעים מגוון שירותים שיפתיעו וישמחו את האורחים שלכם ויוצרים מזכרות שאפשר תמיד לחזור אליהן ולהתמוגג מהזיכרונות המתוקים שיהיו לכם באירוע. אז אם חיפשתם אולפן הקלטות בראשל"צ- התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לעזור.

 

אולפן הקלטות רעננה

רעננה, מקום מקסים לגור בו 🙂 אולפני קליפ נולד ממוקמים ברמת השרון וזה ממש קרוב לרעננה…האולפנים מתאימים ופתוחים לציבור הרחב, למי שמחפש אולפן הקלטות באזור רעננה. אל תתבאסו שאין לכם אולפן הקלטות ממש מתחת לבית או ברחוב המדוייק שבו אתם מתגוררים.
סך הכל אנחנו מדינה קטנה ואין הרבה אולפני הקלטות אז תשמחו שיש לכם את אולפני קליפ נולד והם יחסית קרובים לרעננה כאמור. נציין באופן כללי, אולפני הקלטות בישראל כבר מזמן אינם מיועדים רק למוזיקאים או זמרים מקצועיים. אנשים "רגילים" כמוני וכמוך בישראל נעזרים באולפנים
ובאנשי הפקה מנוסים ומיומנים כדי ליצור מתנות ואטרקציות ייחודיות לאירועים השמחים שלהם. אם יצא לך לחלום על הקלטת שיר במיוחד לאנשים היקרים לך, או למשל להכין קליפ מקורי ומצחיק שיבדר את כל האורחים באירוע המשפחתי שלך… האפשרויות כיום הן בלתי מוגבלות.
קליפ נולד – אולפני הקלטות ליד רעננה, ברמת השרון כאמור, מציעים לכם  מגוון שירותים שיפתיעו וישמחו את האורחים ויוצרים מזכרות שאפשר תמיד לחזור אליהן ולהתמוגג מהזיכרונות המתוקים שיש לנו מהאירוע. אז אם חיפשתם אולפן הקלטות ברעננה- התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

 

אולפן הקלטות מחירים

אם חיפשתם את המחירים של אולפני הקלטות אז אנו שמחים לבשר לכם שאתם יכולים להיות רגועים. המחירים של היום באולפני ההקלטות הם הרבה יותר נגישים ונוחים לכל אחד, בהשוואה למשל למצב שהיה פעם.
תוכלו להכנס לעמוד המחירים באתר ולראות את המחירים אבל כמובן שאנו ממליצים לכם להתקשר אלינו ולקבל הצעת מחיר מעודכנת. מבטיחים שתופתעו לטובה מהמחיר, אנו משתדלים להיות נגישים תמיד ולתת מחיר נח וסביר שכולם יכולים לעמוד בו.
אולפני קליפ נולד מתאימים ופתוחים לציבור הרחב, למי שמחפש אולפן הקלטות במחיר סביר. אולפני הקלטות בישראל כבר מזמן אינם מיועדים רק למוזיקאים או זמרים מקצועיים. אנשים "רגילים" כמוני וכמוך בישראל נעזרים באולפנים ובאנשי הפקה מנוסים ומיומנים
כדי ליצור מתנות ואטרקציות ייחודיות לאירועים השמחים שלהם. והכל כאמור במחיר נח ולא יקר בכלל. הכל יחסי כמובן וחשוב לזכור שלא רק המחיר משחק כאן אלה גם השירות והאיכות. את כל זה תוכלו למצוא באולפני קליפ נולד! שילוב של מחיר, שירות , איכות, נגישות ועוד.
אם יצא לך לחלום על הקלטת שיר במיוחד לאנשים היקרים לך, או למשל להכין קליפ מקורי ומצחיק שיבדר את כל האורחים באירוע המשפחתי שלך… האפשרויות כיום הן בלתי מוגבלות.
קליפ נולד – אולפני הקלטות שמציעים מחירים נוחים וכן מגוון שירותים שיפתיעו וישמחו את האורחים. אולפני קליפ נולד יוצרים מזכרות שאפשר תמיד לחזור אליהן ולהתמוגג מהזיכרונות המתוקים שיש לנו מהאירוע. אז אם חיפשתם אולפן הקלטות מחירים – התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

 

אולפן הקלטות תל אביב

מי שמכיר אותנו יודע- אולפני קליפ נולד היו בתל אביב הרבה שנים. האולפנים היו ממוקמים ברמת אביב- בכתובת אופנהיימר 13 רמת אביב. לצערנו נאלצנו לסגור את המקום מסיבות לוגיסטיות אבל עברנו למקום ממש קרוב לשם- לרמת השרון. אז כן, כיום אנו ממוקמים ברמת השרון וזה ממש צמוד לתל אביב.
אל תתבאסו שאין לכם אולפן הקלטות בתל אביב ממש מתחת לבית או ברחוב המדוייק שבו אתם מתגוררים. סך הכל אנחנו מדינה קטנה ואין הרבה אולפני הקלטות אז תשמחו שיש לכם את אולפני קליפ נולד והם יחסית קרובים לתל אביב כאמור.
האולפנים מתאימים ופתוחים לציבור הרחב, למי שמחפש אולפן הקלטות בתל אביב. אולפני הקלטות בישראל כבר מזמן אינם מיועדים רק למוזיקאים או זמרים מקצועיים. אנשים "רגילים" כמוני וכמוך בישראל נעזרים באולפנים ובאנשי הפקה מנוסים ומיומנים
כדי ליצור מתנות ואטרקציות ייחודיות לאירועים השמחים שלהם. אם יצא לך לחלום על הקלטת שיר במיוחד לאנשים היקרים לך, או למשל להכין קליפ מקורי ומצחיק שיבדר את כל האורחים באירוע המשפחתי שלך… האפשרויות כיום הן בלתי מוגבלות.
קליפ נולד – אולפני הקלטות שקרובים מאד מאד לתל אביב, מציעים מגוון שירותים שיפתיעו וישמחו את האורחים ויוצרים מזכרות שאפשר תמיד לחזור אליהן ולהתמוגג מהזיכרונות המתוקים שיש לנו מהאירוע. אז אם חיפשתם אולפן הקלטות בת"א – התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

 

אולפן הקלטות נייד

אולפני קליפ נולד מתאימים ופתוחים לציבור הרחב, למי שמחפש אולפן הקלטות נייד, יש לנו בקליפ נולד גם אולפן הקלטות נייד שמגיע לכל מקום במרכז הארץ. אולפן הקלטות נייד דומה מבחינה מסוימת לאולפן רגיל אבל גם שונה במספר מובנים. באולפן נייד, ציוד ההקלטה המיוחד יגיע אליכם עד הביתה יחד עם טכנאי הקלטות מומחה
ואפילו עם צלם וידאו – במקרה שתזמינו הפקת קליפ משפחתי או צילומי וידאו בבית שלכם או בכל מקום אחר שתרצו. הטכנאי יידאג להניח את הציוד במקום המתאים, רצוי מקום שקט בבית או בכל מבנה אחר שיתואם אתכם מראש.
אולפני הקלטות ניידים כבר מזמן אינם מיועדים רק למוזיקאים או זמרים מקצועיים. אנשים "רגילים" כמוני וכמוך בישראל נעזרים באולפנים ניידים שמגיעים עד אליהם ונותנים את השירות המבוקש, כדי ליצור מתנות ואטרקציות ייחודיות לאירועים השמחים.
אם יצא לכם לחלום על הקלטת שיר באולפן נייד, לאנשים היקרים לך, או למשל להכין קליפ מקורי ומצחיק שיבדר את כל האורחים באירוע המשפחתי שלך… האפשרויות כיום הן בלתי מוגבלות עם אולפן הקלטות נייד שמגיע אליכם.
קליפ נולד – אולפני הקלטות נייד שמגיע לכל מקום במרכז הארץ, מציע מגוון שירותים שיפתיעו וישמחו את האורחים ויוצרים מזכרות שאפשר תמיד לחזור אליהן ולהתמוגג מהזיכרונות המתוקים שיש לנו מהאירוע. אז אם חיפשתם אולפן הקלטות נייד – התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

 

אולפן הקלטות בירושלים

נכון שאולפני קליפ נולד לא ממוקמים בירושלים אבל רגע… לפני שאתם סוגרים את העמוד ובורחים לחפש אולפן שממוקם מתחת לבית שלכם (שכחו מזה..)  תדעו שיש לנו המון לקוחות גם מירושלים. המון. ויש לכך סיבה. קודם כל הגעה לאולפנים שלנו מצריכה רק מאמץ קטן – צריך רק פעם אחת להגיע להקליט שיר או להפיק קליפ משפחתי.
דבר שני- המיקום הוא פרט שולי. גם אם יש אולפני הקלטות אחרים בירושלים הם לא יספקו לכם את אותם השירותים ומכלול הדברים שאנו בקליפ נולד נוכל לתת.  אז נכון שאם אתם מתגוררים בירושלים- לצערנו אין לנו עדיין סניף שם… אבל תוכלו לטייל לכמה שעות ביום שתבחרו- לרמת השרון (צמוד לתל אביב)
ולהנות מאותה החוויה שאלפי לקוחות מכירים. אנו אפילו נעשה לכם הנחה קטנה שתכסה לכם את עלות הנסיעה…  אולפני קליפ נולד מתאימים ופתוחים לציבור הרחב, גם למי שמחפש אולפן הקלטות בירושלים. אולפני הקלטות בישראל כבר מזמן אינם מיועדים רק למוזיקאים או זמרים מקצועיים.
אנשים "רגילים" כמוני וכמוך בישראל נעזרים באולפנים ובאנשי הפקה מנוסים ומיומנים כדי ליצור מתנות ואטרקציות ייחודיות לאירועים השמחים שלהם. אם יצא לך לחלום על הקלטת שיר בירושלים לאנשים היקרים לך, או למשל להכין קליפ מקורי ומצחיק שיבדר את כל האורחים באירוע המשפחתי שלך… האפשרויות כיום הן בלתי מוגבלות.
קליפ נולד – אולפני הקלטות שלא ממוקמים בירושלים אך נגישים לתושבי ירושלים, מציעים לכם מגוון שירותים שיפתיעו וישמחו את האורחים. האולפנים יוצרים מזכרות שאפשר תמיד לחזור אליהן ולהתמוגג מהזיכרונות המתוקים שיש לכם באירוע. אז אם חיפשתם אולפן הקלטות בירושלים – התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

 

אולפן הקלטות מקצועי

אולפני קליפ נולד הם אולפנים מקצועיים כמובן ומתאימים ופתוחים לציבור הרחב, למי שמחפש אולפן הקלטות מקצועי- מצאתם, אולפני קליפ נולד. אולפן הקלטות מקצועי כבר מזמן אינו מיועד רק למוזיקאים או זמרים מקצועיים. אנשים "רגילים" כמוני וכמוך בישראל נעזרים באולפנים מקצועיים כמו קליפ נולד
כדי ליצור מתנות ואטרקציות ייחודיות לאירועים השמחים שלהם. אם יצא לך לחלום על הקלטת שיר באולפן הקלטות מקצועי, או למשל להכין קליפ מקורי ומצחיק שיבדר את כל האורחים באירוע המשפחתי שלך… האפשרויות כיום הן בלתי מוגבלות.
קליפ נולד – אולפני הקלטות מקצועי שמציע מגוון שירותים שיפתיעו וישמחו את האורחים ויוצרים מזכרות שאפשר תמיד לחזור אליהן ולהתמוגג מהזיכרונות המתוקים מהאירוע. אז אם חיפשתם אולפן הקלטות מקצועי – התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

 

אולפן להקלטת שירים

רוצים להקליט שירים? אולפני קליפ נולד מתאימים ופתוחים לציבור הרחב, למי שמחפש אולפן להקלטת שירים. אולפני הקלטות בישראל כבר מזמן אינם מיועדים רק למוזיקאים או זמרים מקצועיים. אנשים "רגילים" כמוני וכמוך בישראל נעזרים באולפן להקלטת שירים ובאנשי הפקה מנוסים ומיומנים
כדי ליצור מתנות ואטרקציות ייחודיות לאירועים השמחים שלהם. אם יצא לך לחלום על אולפן להקלטת שירים עבורך ומשפחתך, או למשל להכין באולפן קליפ מקורי ומצחיק שיבדר את כל האורחים באירוע המשפחתי שלך… האפשרויות כיום הן בלתי מוגבלות.
קליפ נולד – אולפן להקלטת שירים, מציע מגוון שירותים שיפתיעו וישמחו את האורחים ויוצרים מזכרות שאפשר תמיד לחזור אליהן ולהתמוגג מהזיכרונות המתוקים שיש לנו מהאירוע. אז אם חיפשתם אולפן להקלטת שירים – התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

 

אולפן הקלטות בני ברק

אולי תתפלאו אבל יש לנו הרבה לקוחות שמגיעים מבני ברק. גם חילוניים וגם דתיים ואפילו חרדים. האולפנים אמנם לא ממוקמים בבני ברק אלה ברמת השרון וזה ממש לא רחוק. אפילו די קרוב אפשר לומר. בכל מקרה זה בהחלט שווה את המאמץ הקטן כדי להגיע מבני ברק לרמת השרון.
אולפני קליפ נולד מתאימים ופתוחים לציבור הרחב, למי שמחפש אולפן הקלטות בבני ברק. אולפני הקלטות בישראל כבר מזמן אינם מיועדים רק למוזיקאים או זמרים מקצועיים. אנשים "רגילים" כמוני וכמוך בישראל נעזרים באולפנים ובאנשי הפקה מנוסים ומיומנים
כדי ליצור מתנות ואטרקציות ייחודיות לאירועים השמחים שלהם. אם יצא לך לחלום על הקלטת שיר באולפן הקלטות בני ברק, או למשל להכין קליפ מקורי ומצחיק שיבדר את כל האורחים באירוע המשפחתי שלך… האפשרויות כיום הן בלתי מוגבלות.
קליפ נולד – אולפני הקלטות שקרובים לבני ברק, מציעים מגוון שירותים שיפתיעו וישמחו את האורחים ויוצרים מזכרות שאפשר תמיד לחזור אליהן ולהתמוגג מהזיכרונות המתוקים מהאירוע. אז אם חיפשתם אולפן הקלטות בבני ברק- התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

 

אולפן הקלטות ברמת גן

אולפני קליפ נולד מתאימים ופתוחים לציבור הרחב, למי שמחפש אולפן הקלטות ברמת גן. אנו ממוקמים ברמת השרון וזה די קרוב לרמת גן. מבטיחים לכם שזה לא מאמץ גדול מדי להגיע מרמת גן לרמת השרון!
אולפני הקלטות בישראל כבר מזמן אינם מיועדים רק למוזיקאים או זמרים מקצועיים. אנשים "רגילים" כמוני וכמוך בישראל נעזרים באולפנים ובאנשי הפקה מנוסים ומיומנים
כדי ליצור מתנות ואטרקציות ייחודיות לאירועים השמחים שלהם. אם יצא לך לחלום על הקלטת שיר במיוחד לאנשים היקרים לך, או למשל להכין קליפ מקורי ומצחיק שיבדר את כל האורחים באירוע המשפחתי שלך… האפשרויות כיום הן בלתי מוגבלות.
קליפ נולד – אולפני הקלטות שקרובים בהחלט לרמת גן, מציעים מגוון שירותים שיפתיעו וישמחו את האורחים ויוצרים מזכרות שאפשר תמיד לחזור אליהן ולהתמוגג מהזיכרונות המתוקים שיש לנו מהאירוע. אז אם חיפשתם אולפן הקלטות ברמת גן- התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

 

אולפן הקלטות חדרה

אולפני קליפ נולד מתאימים ופתוחים לציבור הרחב, למי שמחפש אולפן הקלטות בחדרה. אנו ממוקמים ברמת השרון וזה לא מאד רחוק מחדרה. שני המקומות הם באיזור השרון…ככה  שזה לא מאמץ גדול מדי להגיע מחדרה לרמת השרון!
אולפני הקלטות בישראל כבר מזמן אינם מיועדים רק למוזיקאים או זמרים מקצועיים. אנשים "רגילים" כמוני וכמוך בישראל נעזרים באולפנים ובאנשי הפקה מנוסים ומיומנים כדי ליצור מתנות ואטרקציות ייחודיות לאירועים השמחים שלהם. אם יצא לך לחלום על הקלטת שיר בחדרה במיוחד לאנשים היקרים לך,
או למשל להכין קליפ מקורי ומצחיק שיבדר את כל האורחים באירוע המשפחתי שלך… האפשרויות כיום הן בלתי מוגבלות.
קליפ נולד – אולפני הקלטות שקרובים גם לחדרה, מציעים מגוון שירותים שיפתיעו וישמחו את האורחים ויוצרים מזכרות שאפשר תמיד לחזור אליהן ולהתמוגג מהזיכרונות המתוקים שיש לנו מהאירוע. אז אם חיפשתם אולפן הקלטות בחדרה- התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

 

אולפן הקלטות חתונה

חוגגים חתונה בקרוב? אולפני קליפ נולד מתאימים ופתוחים לציבור הרחב, למי שמחפש אולפן הקלטות חתונה. חתונה אירוע משפחתי גדול ומפואר שתרצו לשדרג ולכן אנו ממליצים בחום להכין קליפ משפחתי לחתונה.

אולפן הקלטות חתונה בישראל כבר מזמן אינו מיועד רק למוזיקאים או זמרים מקצועיים. אנשים "רגילים" כמוני וכמוך בישראל נעזרים באולפן הקלטות מקצועי לחתונה וגם לאירוע שלכם.
אם תרצו להקליט שיר שנכתב במיוחד לחתונה, אם של הילדים שלכם או קרובי משפחה אחרים,  או להכין קליפ חתונה מקורי ומרגש שיפתיע את כל האורחים באירוע עצמו… האפשרויות כיום הן בלתי מוגבלות.
קליפ נולד – אולפני הקלטות חתונה עבורכם, מציע מגוון שירותים שיפתיעו וישמחו את האורחים ויוצרים מזכרות שאפשר תמיד לחזור אליהן ולהתמוגג מהזיכרונות המתוקים מהחתונה. אז אם חיפשתם אולפן הקלטות חתונה- התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

 

אולפן הקלטות עמק חפר

איזה יופי בעמק חפר, כיף לכם שאתם גרים שם. אולפני קליפ נולד מתאימים ופתוחים לציבור הרחב, למי שמחפש אולפן הקלטות עמק חפר. אנו ממוקמים ברמת השרון וזה לא מאד רחוק מעמק חפר. שני המקומות הם באיזור השרון…ככה  שזה לא מאמץ גדול מדי להגיע מעמק חפר לרמת השרון!
אולפני הקלטות בישראל כבר מזמן אינם מיועדים רק למוזיקאים או זמרים מקצועיים. אנשים "רגילים" כמוני וכמוך בישראל נעזרים באולפנים ובאנשי הפקה מנוסים ומיומנים כדי ליצור מתנות ואטרקציות ייחודיות לאירועים השמחים שלהם.
אם יצא לך לחלום על הקלטת שיר בעמק חפר במיוחד לאנשים היקרים לך, או למשל להכין קליפ מקורי ומצחיק שיבדר את כל האורחים באירוע המשפחתי שלך… האפשרויות כיום הן בלתי מוגבלות.
קליפ נולד – אולפני הקלטות שקרובים גם לעמק חפר, מציעים מגוון שירותים שיפתיעו וישמחו את האורחים ויוצרים מזכרות שאפשר תמיד לחזור אליהן ולהתמוגג מהזיכרונות המתוקים שיש לנו מהאירוע. אז אם חיפשתם אולפן הקלטות בעמק חפר- התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

 

אולפן הקלטות לבת מצווה

בת מצווה אירוע של פעם בחיים. אז לא תשקיעו בקליפ בת מצווה? בוודאי שכן… אולפני קליפ נולד מתאימים ופתוחים לציבור הרחב, למי שמחפש אולפן הקלטות לבת מצווה. אולפני הקלטות בישראל כבר מזמן אינם מיועדים רק למוזיקאים או זמרים מקצועיים. אנשים "רגילים" כמוני וכמוך בישראל נעזרים באולפנים ובאנשי הפקה מנוסים ומיומנים
כדי ליצור מתנות ואטרקציות ייחודיות לאירועים השמחים שלהם. אם יצא לך לחלום על הקלטת שיר במיוחד לבת מצווה, או למשל להכין קליפ מקורי ומצחיק שיבדר את כל האורחים באירוע הבת מצווה שלכם.. האפשרויות כיום הן בלתי מוגבלות.
קליפ נולד – אולפני הקלטות שקרובים לבת מצווה, מציע מגוון שירותים שיפתיעו וישמחו את האורחים ויוצרים מזכרות שאפשר תמיד לחזור אליהן ולהתמוגג מהזיכרונות המתוקים בבת מצווה, אז אם חיפשתם אולפן הקלטות לבת מצווה- התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

 

אולפן הקלטות לאירוע

כל אירוע שמח – אם זה אירוע משפחתי או אפילו של חברים או מקום עבודה, מתאים לקבל שירות מאולפן הקלטות. אולפני קליפ נולד פתוחים לציבור הרחב, למי שמחפש אולפן הקלטות לאירוע שלו. אולפני הקלטות בישראל כבר מזמן אינם מיועדים רק למוזיקאים או זמרים מקצועיים. אנשים "רגילים" כמוני וכמוך בישראל נעזרים באולפנים ובאנשי הפקה מנוסים ומיומנים
כדי ליצור מתנות ואטרקציות ייחודיות לאירוע שמח. אם יצא לך לחלום על הקלטת שיר באולפן הקלטות לאירוע, או למשל להכין קליפ מקורי ומצחיק שיבדר את כל האורחים באירוע המשפחתי שלך… האפשרויות כיום הן בלתי מוגבלות.
קליפ נולד – אולפני הקלטות לאירוע שלכם נוצר במיוחד עבורכם!  אנו מציעים מגוון שירותים שיפתיעו וישמחו את האורחים ויוצרים מזכרות שאפשר תמיד לחזור אליהן ולהתמוגג מהזיכרונות המתוקים שיש לנו, בזכות אולפן הקלטות קליפ נולד. אז אם חיפשתם אולפן הקלטות לאירוע- התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

 

אולפן הקלטות מודיעין

אתם גרים במודיעין ומחפשים אולפן מתאים? אולפני קליפ נולד מתאימים ופתוחים לציבור הרחב, למי שמחפש אולפן הקלטות במודיעין. אנו ממוקמים ברמת השרון וזה לא מאד רחוק ממודיעין…זה באמת לא מאמץ גדול מדי להגיע ממודיעין לרמת השרון! שווה בהחלט את המאמץ- מבטיחים לכם.
אולפני הקלטות בישראל כבר מזמן אינם מיועדים רק למוזיקאים או זמרים מקצועיים. אנשים "רגילים" כמוני וכמוך בישראל נעזרים באולפנים ובאנשי הפקה מנוסים ומיומנים כדי ליצור מתנות ואטרקציות ייחודיות לאירועים השמחים שלהם.

אם יצא לך לחלום על הקלטת שיר במודיעין במיוחד לאנשים היקרים לך, או למשל להכין קליפ מקורי ומצחיק שיבדר את כל האורחים באירוע המשפחתי שלך… האפשרויות כיום הן בלתי מוגבלות.
קליפ נולד – אולפני הקלטות שקרובים יחסית גם למודיעין, מציעים מגוון שירותים שיפתיעו וישמחו את האורחים ויוצרים מזכרות שאפשר תמיד לחזור אליהן ולהתמוגג מהזיכרונות המתוקים שיש לנו מהאירוע. אז אם חיפשתם אולפן הקלטות במודיעין- התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

 

אולפן הקלטות מומלץ בתל אביב

נכון, בתל אביב יש מספר אולפני הקלטות, אבל איזה מהם הוא מומלץ? אנחנו דווקא מאד מפרגנים לאולפנים בתל אביב וממליצים לכם אפילו לבקר בהם ולהתרשם בעצמכם.  אולפני קליפ נולד היו בתל אביב הרבה שנים ואנו מכירים גם את השכנים שלנו.
האולפנים היו ממוקמים ברמת אביב- בכתובת אופנהיימר 13 רמת אביב. לצערנו נאלצנו לסגור את המקום מסיבות לוגיסטיות אבל עברנו למקום ממש קרוב לשם- לרמת השרון. אז כן, כיום אנו ממוקמים ברמת השרון וזה ממש צמוד לתל אביב.
אל תתבאסו שאין לכם אולפן הקלטות בתל אביב ממש מתחת לבית או ברחוב המדוייק שבו אתם מתגוררים. סך-הכול אנחנו מדינה קטנה ואין הרבה אולפני הקלטות אז תשמחו שיש לכם את אולפני קליפ נולד והם יחסית קרובים לתל אביב כאמור.
האולפנן שלנו מומלץ עבורכם מהסיבה הפשוטה שהוא מתאים לקהל הרחב ומכיל את כל השירותים שאתם צריכים בשביל האירוע שלכם, אם זה הקלטת שיר או הפקת קליפ משפחתי לאירוע. . אולפני הקלטות בישראל כבר מזמן אינם מיועדים רק למוזיקאים או זמרים מקצועיים. אנשים "רגילים" כמוני וכמוך בישראל
נעזרים באולפנים ובאנשי הפקה מנוסים ומיומנים כדי ליצור מתנות ואטרקציות ייחודיות לאירועים השמחים שלהם. אם יצא לך לחלום על הקלטת שיר במיוחד לאנשים היקרים לך, או למשל להכין קליפ מקורי ומצחיק שיבדר את כל האורחים באירוע המשפחתי שלך…  האפשרויות כיום הן בלתי מוגבלות.
קליפ נולד – אולפני הקלטות שקרובים מאד מאד לתל אביב, מציעים מגוון שירותים שיפתיעו וישמחו את האורחים ויוצרים מזכרות שאפשר תמיד לחזור אליהן ולהתמוגג מהזיכרונות המתוקים שיש לנו מהאירוע. אז אם חיפשתם אולפן הקלטות בת"א – התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

 

אולפן הקלטות מתנה

קשה, קשה למצוא מתנה מרגשת ומשמחת שגכם לא תהיה יקרה מדי. לכם יש לכם את אולפני  קליפ נולד, שמתאימים ופתוחים לציבור הרחב, במיוחד למי שמחפש אולפן הקלטות מתנה לאירוע. אולפני הקלטות בישראל כבר מזמן אינם מיועדים רק למוזיקאים או זמרים מקצועיים.
אנשים "רגילים" כמוני וכמוך בישראל נעזרים באולפנים ובאנשי הפקה מנוסים ומיומנים כדי ליצור מתנות ואטרקציות ייחודיות לאירועים השמחים שלהם. אם יצא לך לחלום על הקלטת שיר במיוחד לאנשים היקרים לך, או למשל להכין קליפ מקורי ומצחיק שיבדר את כל האורחים באירוע המשפחתי שלך… האפשרויות כיום הן בלתי מוגבלות.
קליפ נולד – אולפני הקלטות מתנה לאירוע שלכם, מציע מגוון שירותים שיפתיעו וישמחו את האורחים ויוצרים מזכרות שאפשר תמיד לחזור אליהן ולהתמוגג מהזיכרונות המתוקים שיש לנו מהאירוע. אז אם חיפשתם אולפן הקלטות מתנה- התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

 

אולפן הקלטות רמת השרון

כן זה אמיתי! אולפני קליפ נולד ממוקמים ברמת השרון. כן…שמעתם נכון לגמרי. האולפנים שלנו ממוקמים במקום מצוין ברמת השרון ואם אתם גרים באזור- הרווחתם ובגדול. אגב אנו ממוקמים כבר מעל 10 שנים באיזור. מגיעים אלינו אלפי לקוחות גם ממקומות אחרים – כמובן שלא חייבים להתגורר ברמת השרון כדי להגיע אלינו,
אבל אם אתם כבר גרים ברמת השרון או באיזור- הרווחתם-  ונשמח לראות אתכם תמיד. אולפני קליפ נולד מתאימים ופתוחים לציבור הרחב. אולפני הקלטות בישראל כבר מזמן אינם מיועדים רק למוזיקאים או זמרים מקצועיים. אנשים "רגילים" כמוני וכמוך בישראל נעזרים באולפנים ובאנשי הפקה מנוסים ומיומנים
כדי ליצור מתנות ואטרקציות ייחודיות לאירועים השמחים שלהם. אם יצא לכם לחלום על הקלטת שיר במיוחד לאנשים היקרים לכם, או למשל להכין קליפ מקורי ומצחיק שיבדר את כל האורחים באירוע המשפחתי שלכם… האפשרויות כיום הן בלתי מוגבלות.
קליפ נולד – אולפני הקלטות ברמת השרון,  מציעים לכם מגוון שירותים שיפתיעו וישמחו את האורחים ויוצרים מזכרות שאפשר תמיד לחזור אליהן ולהתמוגג מהזיכרונות המתוקים שיש לכם מהאירוע. אז אם חיפשתם אולפן הקלטות ברמת השרון – מצאתם בדיוק מה שצריך, התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

 

אולפן הקלטות הרצליה

אולפני קליפ נולד מתאימים ופתוחים לציבור הרחב, למי שמחפש אולפן הקלטות בהרצליה. אולפני הקלטות בישראל כבר מזמן אינם מיועדים רק למוזיקאים או זמרים מקצועיים. אנשים "רגילים" כמוני וכמוך בישראל נעזרים באולפנים ובאנשי הפקה מנוסים ומיומנים
כדי ליצור מתנות ואטרקציות ייחודיות לאירועים השמחים שלהם. אם יצא לך לחלום על הקלטת שיר במיוחד לאנשים היקרים לך, או למשל להכין קליפ מקורי ומצחיק שיבדר את כל האורחים באירוע המשפחתי שלך… האפשרויות כיום הן בלתי מוגבלות.
קליפ נולד – אולפני הקלטות הרצליה (ברמת השרון- ממש בצמוד להרצליה), מציע מגוון שירותים שיפתיעו וישמחו את האורחים ויוצרים מזכרות שאפשר תמיד לחזור אליהן ולהתמוגג מהזיכרונות המתוקים שיש לנו מהאירוע. אז אם חיפשתם אולפן הקלטות בהרצליה- התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

 

אולפן הקלטות הוד השרון

אולפני קליפ נולד מתאימים ופתוחים לציבור הרחב, למי שמחפש אולפן הקלטות בהוד השרון. האולפן ברמת השרון שהיא ממש קרובה להוד השרון. ערים אחיות אפשר לומר, והמרחק הוא קטן.  אולפני הקלטות בישראל כבר מזמן אינם מיועדים רק למוזיקאים או זמרים מקצועיים. אנשים "רגילים" כמוני וכמוך בישראל נעזרים באולפנים ובאנשי הפקה מנוסים ומיומנים
כדי ליצור מתנות ואטרקציות ייחודיות לאירועים השמחים שלהם. אם יצא לך לחלום על הקלטת שיר בהוד השרון,  במיוחד לאנשים היקרים לך, או למשל להכין קליפ מקורי ומצחיק שיבדר את כל האורחים באירוע המשפחתי שלך… האפשרויות כיום הן בלתי מוגבלות.
קליפ נולד – אולפני הקלטות שקרובים להוד השרון, מציעים מגוון שירותים שיפתיעו וישמחו את האורחים שלכם. האולפנים שלנו יוצרים מזכרות שאפשר תמיד לחזור אליהן ולהתמוגג מהזיכרונות המתוקים. אז אם חיפשתם אולפן הקלטות בהוד השרון,  התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

 

נשמח לשתף אתכם בכמה טיפים שיעזרו לכם בהפקת קליפ מוצלח:

 

 

1: מתחילים בבחירת השיר שתרצו להקליט. התמלילן המנוסה של קליפ נולד יוכל להמליץ לכם על שיר שיתאים עבורכם (שיר קיים).  בכל מקרה, כדאי לבחור שיר מוכר שהקהל מכיר ומזהה, וגם שיהיה קל לביצוע.  בחירת השיר גם משפיעה גם על אופי הקליפ: אם זה שיר איטי ומרגש-  או דווקא שיר קצבי ושמח.


 

2: את השיר לא מומלץ לכתוב לבד, אלה אם יש לכם נסיון בכתיבה. מומלץ להעזר בתמלילן של האולפן. אם בכל זאת אתם רוצים לעשות זאת בעצמכם, בדקו היטב שהמילים מתאימות למבנה הנכון של השיר, ובכל מקרה העבירו אלינו את השיר לבדיקה.


 

3: בדרך כלל הקליפ מוקרן באירוע לעיני כולם, ובעל השמחה מופתע ומתרגש מאד.  אבל יש גם מקרים שונים שבהם דווקא בעל השמחה הוא זה שמופיע בקליפ ומפתיע בעצמו את הקהל של האירוע. כדאי ללכת על האפשרות הזאת במקרה שאתם יודעים בוודאות שבעל השמחה מאד אוהב לשיר ובטוח ירצה להשתתף בקליפ.


 

4: כדאי להחליט מראש על כמות האנשים שישתתפו בקליפ. הכמות נעה בין משתתף 1 לבין 10, 20 , 30 ואפילו יותר…כשיש מעט משתתפים אפשר להיות יותר יצירתיים בקליפ, והצילומים יהיו יותר מרגשים או מצחיקים. לעומת זאת כשיש הרבה משתתפים אז האווירה עצמה תהיה שמחה יותר ומגוונת.


 

5: מומלת לההתאמן בבית יחד על השיר כמה שאפשר,  יהיה לכם יותר קל ונעים באולפן הקלטות. נכון, לא תמיד כולם יכולים להפגש יחד, אבל רצוי לעשות מאמץ. אין צורך ללמוד את המילים בע"פ כיוון שהמילים מוקרנות על מסך.


 

6:  במקרה ובשיר יש קטעי נגינה ארוכים, כדאי ורצוי לשלב תמונות בקליפ, מהארכיון שלכם רצוי עד 15 תמונות. העבירו אלינו את התמונות על דיסק און קיי, באותו יום שאתם מגיעים לאולפן הקלטות (או במייל). אם סדר התמונות חשוב לכם, אפשר למספר אותם, מ-1 עד 15.


 

7: הגיעו במצב רוח טוב לאולפני ההקלטות. כדאי להקדים ולהגיע לפחות רבע שעה לפני הזמן. במהלך ההקלטות והצילומים תיהנו מהחוויה, מהעשייה, מהיצירתיות ומהגיבוש המיוחד שנוצר-  עם שאר המשתתפים.


 

8: שקלו להוסיף בצילומים צילומי חוץ או מסך ירוק. אלו אמנם תוספות בתשלום קטנה, אך הצילומים הנוספים הללו לפעמים מאד משדרגים מאד את הקליפ ומוסיפים הרבה צבע.


 

אולפני הקלטות ברחבי הארץ

 

             אולפן הקלטות ברמת השרון               אולפן הקלטות בתל אביב

 

             אולפן הקלטות במרכז                          אולפן הקלטות בשרון

 

             אולפן הקלטות בהרצליה

 

 

שאלות ותשובות לגבי הפקת קליפ באולפני הקלטות קליפ נולד

לחצו על השאלה כדי לקבל תשובה…

האירוע שלי מתקיים עוד שבועיים. האם זה מספיק זמן?

אין בעייה. כבר הפקנו קליפים ללקוחות שהזמינו קליפ שבוע לפני האירוע וגם מקרים של 3 או 4 ימים לפני האירוע שלהם… כמובן שמומלץ לפנות אלינו כמה שיותר מוקדם, אבל גם במקרים אלו זה בדרך כלל אפשרי.

כמה זמן לוקח להפיק שיר עם קליפ?

ביום ההקלטה יש לפנות מספר שעות (לפחות שעתיים), להקלטת השיר ולצילומים עצמם. בסיום יום הצילום, החומר עובר לעריכת וידאו והפקת מיקס מקצועי. תהליך זה לוקח בד"כ מספר ימים. במקרים דחופים ניתן לזרז את התהליך. יש לפנות אלינו כדי לקבל לו"ז מדוייק.

אין לי נסיון בשירה. האם אני אשמע טוב בהקלטה?

בהחלט. חלק גדול מהלקוחות שלנו מקליטים את עצמם בפעם הראשונה.
רצוי להקדיש מעט זמן לפני ההקלטה ולבצע חזרות בבית, במיוחד למי שלא יודע לשיר.
הטכנאי המנוסה שלנו ידריך אותך לפני ובמהלך ההקלטות. התוצאה תפתיע גם אותך…

האם ניתן להקרין את הקליפ בכל מקום?

כמובן, הלקוח מקבל קובץ וידאו באיכות גבוהה מאד- HD, את הקובץ ניתן להקרין על כל מחשב או מסך.
אפשר גם לקבל תקליטור DVD עם הקליפ, אותו ניתן להקרין בכל מכשיר DVD.
אגב- לאחר האירוע נשמח להעלות את הקליפ שלכם גם ליוטיוב (רק אם תרצו כמובן, החלטה שלכם)

האם ניתן להוסיף תמונות לתוך הקליפ?

בהחלט ואפילו רצוי! זה אפשרי כחלק מהחבילה של הקליפ.
ניתן להכניס עד 15 תמונות. במקרים מיוחדים אפשר יותר.

האם ניתן להוסיף קטע וידאו לתוך הקליפ?

כן, גם זה אפשרי וללא תשלום- רצוי שהקטע יהיה קצר (מספר שניות).
אפשר לשלב סרטון של משתתף (אחד או יותר) שלא יכל להגיע לצילומים באולפן.
יש למסור או לשלוח אלינו את הקובץ של הוידאו ביום ההקלטה או לאחר מכן.
אפשר להעביר גם דרך המייל.
אם יש מספר קטעים רב, מעל 3, תתכן תוספת תשלום.

אני מתלבטת- באיזה שיר לבחור?

נשמח לייעץ לך בבחירת שיר שיתאים לאירוע שלך.
בנוסף, תוכלי לקבל רשימה ממולצת של שירים ישירות למייל שלך.
לשם כך, יש לשלוח אלינו מייל לכתובת clip.nolad@gmail.com

האם ניתן לבצע שירים גם גם באנגלית?

בהחלט כן. ברשותנו מאגר פלייבקים גדול בעברית ואנגלית.
בכל מקרה רצוי לבדוק איתנו אם קיים הפליייבק לשיר.

אף פעם לא הייתי באולפן הקלטות. מה בכלל עושים שם?

כיף חיים! וברצינות.. חלק גדול מהלקוחות שלנו הם כמוך ומגיעים לאולפן בפעם הראשונה בחייהם.
כשתגיעי לאולפן ההקלטות יעמוד לרשותך טכנאי הקלטות מקצועי שידריך אותך
וילווה אותך לכל אורך ההקלטה. כל אולפן הקלטות שלנו מצוייד בכלים המתקדמים ביותר כדי שההקלטה תצא האיכותית ביותר.

מדוע כדאי לבחור בקליפ נולד?

בגלל המקצועיות, האיכות, השירות והמחיר.
בקליפ נולד, כל חבר צוות הוא מקצוען אמיתי עם נסיון של שנים.
המטרה שלנו היא שתמליצו עלינו בפני המכרים שלכם,
לכן נעשה כל שביכולתינו כדי שתעשו כך.

היכן אתם ממוקמים?

ברמת השרון, ממש צמוד לת"א. מקום מרכזי ונח, חנייה חופשית.
גם אם אתם גרים באילת או רמת הגולן, כדאי "להתאמץ" ולהגיע אלינו.
בכל מקרה, הפקת קליפ דורשת רק פעם אחת להגיע.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:    error: כל הזכויות שמורות לאולפני קליפ נולד